Par Mums

SIA Darel nodarbojas ar elektronikas komponenšu, detaļu, piederumu un sadzīves tehnikas rezerves daļu tirdzniecību, distribūciju un sagādi.

Mūsu darbiniekiem ir vairāk kā 8 gadu pieredze elektronikas detaļu tirdzniecības jomā ar neskaitāmiem projektiem un intensīvu klientu apkalpošanas plūsmu. Tāpēc mēs labi zinām kādam ir jābūt kvalitatīvam un cienīgam klientu apkalpošanas servisam.

Pateicoties mūsu uzticamajiem un vērtīgajiem partneriem mēs varam apsolīt:

  1. 14 miljoni detaļu un aksesuāri,
  2. Detaļu saraksti, kas paredzēti 2 miljoniem iekārtu,
  3. Iespēju piegādāt >94% no sortimenta,
  4. Nav minimālo pasūtījuma daudzumu,
  5. Ātri piegādes laiki.

Mūsu galvenās vērtības:

  1. Godīgas un atklātas attiecības starp visām iesaistītajām pusēm – klientiem, piegādātājiem, darbiniekiem, akcionāriem un valsti,
  2. Atbildība par saviem darbiem,
  3. Augsta līmeņa izpildījuma kvalitāte,
  4. Modernas tehnoloģijas un saistības pret vidi,
  5. Sadarbība un komunikācija.

Visi zinām, ka neviens nav perfekts, tomēr uz to ir jātiecas, tai skaitā, mūsu uzņēmumam.

Mēs apkalpojam gan juridiskās personas, gan privātpersonas. Klientiem ir iespējams preces iegādāties gan fiziskā veikalā Rīgā, Matīsa iela 103b, gan pasūtīt interneta veikalā darel.lv

Mūsu sortimentā ir miljoniem preču un detaļu elektronikai. Ne viss pieejamais sortiments ir redzams mūsu interneta katalogā darel.lv. Ja katalogā nevari atrast to, kas vajadzīgs, tad raksti mums uz info@darel.lv vai zvani 23663363.

Mūsu interneta katalogs un interneta veikals darel.lv atrodas nepārtrauktā attīstības un uzlabošanas stadijā. Mēs ticam, ka modernas tehnoloģijas palīdz un atvieglo ikdienas pirkšanas paradumus. Tāpēc mēs cītīgi strādājam, lai mūsu katalogs un interneta veikals būtu ērts, vienkāršs lietošanā ar pievilcīgu dizainu un modernu funkcionalitāti. Mūsu mērķis ir būtu lokāli un globāli pieejamiem visiem klientiem visā pasaulē.

Produkts pievienots vēlmēm
Produkts pievienots salīdzināšanai